Péče o kabelky

Kabelky, zvláště kožené, je nejlepší skladovat v pytli dodávaném k většině kvalitních kabelek. V případě, že se kožené kabelky dotýkají, může dojít k splynutí barev. Pokud kabelku nebudete delší dobu používat, vycpěte ji nejlépe papírem, aby se zachoval tvar kabelky a uložte ji na suchém, tmavém místě.


KABELKY Z HLADKÉ KŮŽE

Přírodní materiál v charakteristikou kresbou, jizvami, vráskami a rozdílnou barevnou kresbou.  Běžné znečištení odstraňte jemným kartáčkem a vlhkým hadříkem. Nesušte, nechte přirozeně uschnout a poté celý povrch namažte vhodným krémem.
Skvrny od pera odstraňte vatou namočenou v roztoku vody a lihu v poměru 1:1. Poté namažte celý povrch vhodným krémem.
Mastné skvrny posypte křídovým práškem, nechte 24 hodin působit a poté opatrně setřete. Poté namažte celý povrch vhodným krémem.

KABELKY Z LAKOVANÉ KŮŽE

Jsou velmi náchylné na mechanické poškození. Nečistoty odstraňujte opatrně vlhkým hadříkem. 3x ročně ošetřete přípravkem na lakované kůže.

SEMIŠOVÉ KABELKY /NUBUK, VELUR/

Nečistoty odstraňte jemným kartáčkem a ošetřete přípravkem určeným na semiš. Nikdy nekrémujte!

KABELKY ZE SYNTETICKÝCH MATERIÁLŮ

Nečistoty odstraňte vlhkým hadříkem se slabým roztokem saponátu, utřete do sucha a nechte při pokojové teplotě uschnout.

   +420 731 483 760                           MIRAMARE s.r.o. - Sedláčkova 472/6, 397 01 Písek                                                          kabelkybatohy@seznam.cz

   WebDesign grafické studio PEOPLEART - pronájem e-shopů a tvorba internetových obchodů

    Zpětné odkazy   /   Partnerské weby 01 I 02 I 03 I 04 I 05 I 06 I 07 I

dámské kabelky a peněženky Valentino - slevy a akce na dámské kabelky Valentino - catering - rauty - svatební hostiny

dámské kožené kabelky Valentino a kožené peněženky Valentino, Walter a Arcadia : karavany bazar : obytná auta

PODZIMNÍ A ZIMNÍ KOLEKCE ITALSKÝCH KOŽENÝCH KABELEK - ITALSKÉ KOŽENÉ KABELKY VALENTINO - PÁNSKÉ I DÁMSKÉ KOŽENÉ PENĚŽENKY - KOŽENÉ PENĚŽENKY A ORIGINÁLNÍ DÁMSKÉ KOŽENÉ KABELKY VALENTINO V AKTUÁLNÍCH KOLEKCÍCH PODZIM A ZIMA 2015/2016 - VALENTINO, ARCARIA, VALTER VALENTINO /

Kvalitní italské pánské i dámské kožené kabelky Valentino a kožené peněženky se zárukou vrácení peněz. Vyberte si italské originální peněženky a kožené kabelky Valentino a Arcadia. Umělecké filmové studio zrealizuje natočení módní přehlídky nebo svatební video / dřevěné hračky a dekorace do dětského pokoje / Obytné vozy nebo obytné přívěsy / karavany / chromové a nerezové autodoplňky pro tuning, tuningové autodíly chrom a nerez / karavany / čtyřkolky / catering /